O nas

Poznaj nas lepiej!

Drogi Rodzicu!

Jako osoba od lat pracująca z dziećmi oraz poruszająca się wśród wielu placówek opiekuńczo-wychowawczych, jednocześnie będąc rodzicem, mam świadomość tego, jak wiele wątpliwości, a czasem problemów, doświadczają rodzice na etapie adaptacji, jak i podczas funkcjonowania dziecka w ww. placówkach.

Moim celem oraz celem mojego zespołu było stworzenie bezpiecznego miejsca, które będzie przyjazne dziecku, ale również Rodzicowi.

Przeprowadzany przez nas proces adaptacji jest procesem przemyślanym, zapewniającym dziecku oraz Tobie Rodzicu, spokojne, zrównoważone i najbardziej pozbawione stresu odnalezienie się w nowej sytuacji.

Będziesz miał możliwość skorzystania z zajęć adaptacyjnych, by Twoje dziecko mogło dobrze poznać nowe miejsce i osoby. Kolejno, w pierwszych dniach uczęszczania do grupy będziesz mógł towarzyszyć dziecku, stopniowo wdrażając go w ramowy plan dnia. To Ty, Rodzicu, który najlepiej znasz potrzeby swojego dziecka, będziesz miał wpływ na najistotniejsze kwestie dotyczące bieżących spraw w zakresie organizacji dnia, jego elementów lub przestrzeni.Z uwagi na wysoki standard prowadzonych zajęć edukacyjnych, będziesz miał gwarancję korzystania z bezpiecznych materiałów, nie tylko plastycznych, ale także sensorycznych, spożywczych, naturalnych, zużywanych podczas zajęć rozwijających.

Wszelkie metody działania opiekunów są skrupulatnie monitorowane pod względem nie tylko metodyki pracy ale również umiejętności radzenia sobie w codziennych sytuacjach.

Ja, jako pedagog oraz cała kadra, jesteśmy gotowi udzielić Ci wszelkiego wsparcia na każdej płaszczyźnie rozwoju dziecka czy funkcjonowania rodziny.

Domowa atmosfera

Staramy się na bieżąco uzupełniać wiedzę, korzystając z dostępnych szkoleń czy warsztatów, by jak najlepiej spełnić Twoje oczekiwania.

Podsumowując to, co chcę Tobie przekazać – pamiętaj! Ważne są dla nas konstruktywne opinie, wskazówki, sugestie, uwagi ale i pochwały, dobre słowa. To one pomogą nam ocenić słuszność naszych działań. Niczym się nie martw, przekażesz dziecko w dobre ręce.

Z poważaniem, Sylwia Okupniarek,

Dyrektor

Podmiot zarządzający: Zabawa-Taniec-Energia Sylwia Okupniarek

ul. Jagodowa 3, Gowarzewo
NIP 666 205 95 15

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Publicznych i Niepublicznych Żłobków i Klubów Dziecięcych